Oferta

BHP Środa Wielkopolska

Nadzór i obsługa BHP dla firm

Bezpieczne i higieniczne warunki pracy to podstawa w każdym przedsiębiorstwie. Nie zawsze jednak pracodawca jest jednak w stanie zatroszczyć się o nie na własną rękę. Często brak mu czasu, znajomości prawa czy umiejętności wprowadzenia naprawdę optymalnych rozwiązań. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy oferującej profesjonalne usługi BHP.

Zainteresowany współpracą w Środzie Wielkopolskiej?

bhp - obsługa i nadzór

Na czym polega obsługa BHP?

Nasza firma oferująca obsługę BHP przejmuje od pracodawcy wszystkie związane z tą kwestią obowiązki. Podstawą jest nadzór BHP – stałe kontrolowanie, by w zakładzie pracy panowały warunki pracy nie tylko całkowicie bezpieczne, ale i dostosowane do obowiązujących norm, a także optymalne. W tym celu przeprowadzane są okresowe badania BHP. W razie zidentyfikowania ewentualnych zagrożeń czy niepożądanych zdarzeń podejmowane są natomiast kroki mające je wyeliminować. Dostosowujemy warunki pracy na poszczególnych stanowiskach do norm BHP, a także przygotowujemy wszelkie niezbędne instrukcje czy wykonujemy audyty.

Szkolenia BHP - Środa Wlkp.

Do podstawowych obowiązków pracodawcy należy zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków w zakładzie pracy. W związku z tym obowiązkiem ciąży na nim konieczność zorganizowania szkoleń BHP i to zarówno dla przyszłych, jak i obecnych pracowników.

Jakie szkolenia BHP musi przejść pracownik?

Każdy pracodawca musi pamiętać o zorganizowaniu szkoleń BHP dla pracowników. Nasza oferta skierowana jest dla każdej firmy, która pragnie poszerzyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Bez względu na to, czy są to wstępne szkolenia BHP, czy okresowe szkolenia BHP, dokładamy najwyższych starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Szkolenia prowadzą specjaliści bazujący na niezbędnej wiedzy i kwestiach praktycznych. Kompleksowa obsługa klienta i dbanie o jego zadowolenie są naszym priorytetem.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Wczesne rozpoznanie i wezwanie pomocy ma duży wpływ na szanse przeżycia poszkodowanego, a także na pełen powrót do zdrowia. Umiejętność właściwego reagowania jest więc niezbędna zarówno w pracy, jak i w domu czy każdej innej sytuacji. Najważniejsze umiejętności i wiedzę przybliżą organizowane przez naszą firmę szkolenia z pierwszej pomocy.

Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak sprawdzić oddech i krążenie, ocenić stan poszkodowanego i dalsze postępowanie, a także jak prawidłowo powiadomić pogotowie ratunkowe. Pierwsza pomoc przedmedyczna, której nauczą się podczas szkoleń, obejmuje także wykonywanie resuscytacji, opiekę poresuscytacyjną czy umiejętność prawidłowego reagowania w przypadku podstawowych stanów zagrożenia życia lub zdrowia.

szkolenia z pierwszej pomocy
Zadzwoń
+48 668 409 789
Zadzwoń