Oferta
Ryzyko zawodowe i wypadki przy pracy

Ocena ryzyka zawodowego i analiza wypadków przy pracy – Poznań

Wykonujemy specjalistyczną ocenę ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy, analizujemy występujące na nich zagrożenia i tworzymy rekomendacje na rzecz ich minimalizacji. Uczestniczymy również w postępowaniach po wypadkach w miejscu pracy, badamy przyczyny i sporządzamy zalecenia, by zapobiec im w przyszłości. Nasza oferta jest zaadresowana do zakładów pracy z Poznania lub zlokalizowanych w zachodniej części Polski.

Ocena Ryzyka Zawodowego
Ocena Ryzyka Zawodowego

Przeprowadzimy specjalistyczną ocenę ryzyka zawodowego w Twojej firmie

Naszym priorytetem jest redukcja wypadkowości w środowisku pracy. Dążąc do realizacji tego celu, oferujemy wnikliwą ocenę ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy

Ocenę ryzyka zawodowego obligatoryjnie przeprowadza się przy tworzeniu nowego stanowiska pracy. Jej aktualizację rekomenduje się zaś w przypadku:

  • zmian organizacyjno-technicznych na dotychczasowych stanowiskach;
  • modyfikacji środków ochrony indywidualnej i zbiorowej;
  • zmian prawnych dotyczących stanowisk pracy np. zmiany norm dopuszczalnych stężeń substancji niebezpiecznych.

Specjaliści z BHP-Prometeo przeprowadzą ocenę ryzyka zawodowego w Twoim zakładzie pracy. Zidentyfikujemy potencjalne zagrożenia i – w razie konieczności – zarekomendujemy działania korygujące.

Zainteresowany współpracą?

Zadbamy o transparentny przebieg postępowań powypadkowych

Wspieramy właścicieli zakładów pracy w przebiegu postępowań powypadkowych. Zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji wypadków, które wydarzyły się w miejscu zatrudnienia lub w drodze do pracy. Tworzymy protokół powypadkowy, uwzględniając wyjaśnienia poszkodowanego i świadków zdarzenia. Opracowujemy zalecenia i odpowiadamy za aktualizację statystycznej karty wypadku.

Prowadzane przez naszych specjalistów postępowania powypadkowe  cechuje transparentność. Dbamy o wnikliwe wyjaśnienie przebiegu i przyczyn zdarzenia, a także rekomendujemy działania, które mają zapobiec wypadkom w przyszłości.

Poszukujesz specjalisty, który przeprowadzi ocenę ryzyka zawodowego lub udzieli wsparcia w przebiegu postępowań powypadkowych? Nasza firma to właściwy adres!

Ocena Ryzyka Zawodowego

Co wyróżnia nasze usługi z zakresu oceny ryzyka zawodowego na tle konkurencji?

Wykwalifikowana kadra

Zespół BHP-Prometeo składa się z wykwalifikowanych pracowników służby BHP. Nasze przygotowanie zawodowe poświadczają liczne certyfikacje. Sprawdź nasze referencje!

Aktualna wiedza

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój! Nasi pracownicy nieustannie podnoszą więc swoje kompetencje i doskonalą umiejętności, by oferować klientom aktualną wiedzę.

Transparentność w działaniu

Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania cechowała pełna transparentność. Koordynowane przez nas postępowania powypadkowe przeprowadzane są w zgodzie ze standardami.

Zapobiegaj wypadkom w środowisku pracy! Podejmij współpracę z ekspertami, którzy przeprowadzą profesjonalną ocenę ryzyka zawodowego!

Zadzwoń
+48 668 409 789
Zadzwoń