Oferta

BHP Suchy Las

Nadzór i obsługa BHP dla firm

Każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Może robić to samodzielnie, upewniając się, że spełnia wszelkie obowiązujące normy albo powierzyć to zadanie zewnętrznej firmie, która w większości przypadków zrobi to szybciej i lepiej.

Zainteresowany współpracą w Suchym Lesie?

bhp - obsługa i nadzór

Jakie czynności obejmuje obsługa BHP?

Oferowana przez naszą firmę obsługa BHP obejmuje wszystkie najważniejsze czynności związane z zapewnieniem bezpiecznych warunków w zakładzie pracy. Podstawą jest nadzór BHP polegający nie tylko na wyeliminowaniu wszelkich potencjalnych zagrożeń, ale także nad sprawowaniem ciągłej kontroli, by obowiązujące warunki były jak optymalne i zgodne z obowiązującymi normami. Oprócz tego nasze usługi BHP obejmują także przeprowadzanie okresowych audytów, opracowywanie niezbędnych instrukcji BHP czy dostosowywaniem warunków pracy do określonych stanowisk. Dzięki skorzystaniu z naszych usług pracodawca może zaoszczędzić więc sobie wiele czasu i nerwów, a sam skupić się na prowadzonej działalności.

Szkolenia BHP - Suchy Las

Do podstawowych obowiązków pracodawcy należy zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków w zakładzie pracy. W związku z tym obowiązkiem ciąży na nim konieczność zorganizowania szkoleń BHP i to zarówno dla przyszłych, jak i obecnych pracowników.

Jakie szkolenia BHP musi przejść pracownik?

Szkolenia BHP dla pracowników są bardzo ważnym elementem poszerzania ich wiedzy z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo okresowe szkolenia BHP, a także wstępne szkolenia BHP – każde z nich są prowadzone przez doświadczonych specjalistów w tym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów i przekazać wiedzę w najlepszy możliwy sposób. Nasze szkolenia są nie tylko ciekawe, ale też niezapomniane i pełne wrażeń. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą już dziś.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Od umiejętności szybkiego i właściwego reagowania w wielu przypadkach zależy możliwość przeżycia poszkodowanego czy szybkiego powrotu do zdrowia. Właśnie dlatego tak ważna jest podstawowa wiedza w tym zakresie, którą przybliżą uczestnikom organizowane przez naszą firmę szkolenia z pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc przedmedyczna to podstawa, którą powinien znać każdy. Wypadki zdarzają się zarówno w pracy, jak i w domu czy na ulicy. Właśnie dlatego tak ważne jest, by szybko i prawidłowo zareagować. Każdy powinien wiedzieć, w jaki sposób sprawdzić oddech i krążenie, przeprowadzić resuscytację czy zareagować podczas innych częstych wypadków. Całą niezbędną wiedzę i umiejętności uczestnicy zdobędą podczas naszych szkoleń.
szkolenia z pierwszej pomocy
Zadzwoń
+48 668 409 789
Zadzwoń