Oferta

Obsługa firm

Kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ

Firma BHP-PROMETEO, prowadzi kompleksową obsługę firm z zakresu BHP i PPOŻ. Forma takiej współpracy jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów, może być stała, czasowa lub w formie oferty współpracy.

Każda forma współpracy jest związana z wypełnieniem zadań służby BHP zgodnie z § 2 pkt.1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.).

BHP dla firm

Obsługa BHP dla firm obejmuje czuwanie nad regularnym prowadzeniem szkoleń BHP, ich organizację oraz przygotowywanie do nich materiałów. Prócz tego specjalista w zakresie BHP zajmuje się przeprowadzaniem corocznych audytów obejmujących BHP i PPOŻ oraz w razie nieszczęśliwego zajścia dochodzi przyczyn wypadku i pisze dokumentację powypadkową. Zajmuje się również tworzeniem instrukcji i procedur BHP, które spełniają wszelkie normy Państwowej Inspekcji Pracy i przepisy prawa polskiego. W razie konieczności możliwe jest poszerzenie zakresu usług o stałą obecność pracownika BHP w zakładzie pracy. W takim przypadku umowa z firmą określa godziny pracy specjalisty i reguluje jego obowiązki.

Profesjonalna obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy gwarantuje pozytywne przejście wszelkich kontroli zewnętrznych oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia wypadków przy pracy, zwłaszcza tych ciężkich i śmiertelnych. Zapewnia również warunki pracy, które nie zagrażają zdrowiu pracowników, oraz zachowanie higieny w pomieszczeniach.

Zainteresowany współpracą?
Zadzwoń
+48 668 409 789
Zadzwoń